Pomoc prawna online

Radca prawny Patryk Łytko

Oferujemy Państwu udzielanie usług prawnych przez Internet, polegających w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, projektu umowy lub pisma procesowego (np. pozew, sprzeciw od nakazu zapłaty, sprzeciw od wyroku zaocznego, zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, zażalenie oraz inne pisma procesowe) bez konieczności osobistego spotkania z radcą prawnym lub adwokatem. Przed skorzystaniem z usług prawnych przez Internet proszę o zapoznanie się z Regulaminem (proszę kliknąć w słowo Regulamin)

W celu skorzystania z usług prawnych przez Internet proszę:

  • Przesłać pytanie prawne na adres e mail Kancelarii biuro@krp-walbrzych.pl (lub skorzystać z formularza w zakładce „Kontakt„) z dokładnym opisem sprawy oraz ze swoimi danymi a także numerem telefonu oraz wskazaniem jakie są Państwa oczekiwania. Do pytania warto dołączyć zeskanowane lub sfotografowane dokumenty;
  • Odpowiedzi Kancelaria udziela po przeanalizowaniu sprawy, w ciągu 24 godzin. W przypadku posiadania potrzebnych dokumentów, przesyła ofertę zawierającą wycenę oraz termin wykonania usługi wraz z numerem rachunku bankowego lub informuje Państwa o konieczności przesłania dodatkowych niezbędnych dokumentów;
  • Zapłata za usługę prawną następuje z góry, po zaakceptowaniu przez Państwa wysokości wynagrodzenia oraz terminu wykonania usługi na rachunek bankowy Kancelarii.

Porady prawne online – dlaczego warto z nich skorzystać?

Porady prawne online to przede wszystkim stały dostęp do nich – w każdej chwili można skorzystać z takiej pomocy bez potrzeby czekania na wyznaczony termin wizyty w kancelarii. Nie bez znaczenia pozostaje też oszczędność czasu – z takiej porady można skorzystać bez wychodzenia z domu, a problem prawny do rozwiązania można przedstawić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porady prawne online mają szczególne znaczenie dla firm. Pozwalają przedsiębiorcom łatwo przygotować umowę z pracownikiem i kontrahentem. Każda z nich będzie przygotowana zgodnie z aktualnymi regulacjami prawa. Prawnik sporządzi też pisma do odpowiedniego urzędu lub wierzyciela. Nie zawsze w tym celu Klient musi udawać się osobiście do kancelarii po poradę. Wystarczy telefon, e-mail lub umówiona wizyta online, aby otrzymać odpowiedź bardzo szybko. Taka forma pomocy prawnej jest korzystna dla obu stron – przedsiębiorca oszczędza czas, a prawnik może zajmować się sprawami, które wymagają osobistego udziału.

Jak przebiega porada prawna online?

Nowoczesne technologie pozwalają przeprowadzać porady prawne online, bez wychodzenia z domu i potrzeby osobistego spotykania się w kancelarii. Wszystkie kwestie mogą być omówione zdalnie. W tym celu stworzyliśmy usługę, która obejmuje porady prawne online za pomocą specjalnego formularza. Jeśli Klient ma jakieś dokumenty dotyczące sprawy, można bez problemu przesłać je mailem. Porada prawna online dla Klientów z Wałbrzycha innych miejscowości daje nam możliwość rozwiązania skomplikowanych spraw z każdego zakątka Polski, a nawet świata! Niejednokrotnie w formie zdalnej pomogłem klientom z USA, Kanady, Australii czy z krajów europejskich. Mimo odmiennej formy, porady prawne online udzielane są w takich samych, wysokich standardach prawnych, jak porada dostępna w biurze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą porad prawnych online, które świadczymy w kancelarii adwokackiej Patryka Łytko w Wałbrzychu.

Skorzystaj z e-porady już dziś