Adwokat w Wałbrzychu

Radca prawny Patryk Łytko

Jeśli szukają Państwo doświadczonego, wykwalifikowanego i profesjonalnego adwokata, zapraszam do mojej kancelarii. Świadczę usługi z wielu dziedzin prawa. Klienci mogą liczyć na moją pomoc z zakresu m.in. prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spadkowego, postępowań odszkodowawczych, postępowań związanych z upadłością konsumencką oraz spraw karnych.
Każdy może znaleźć się w sytuacji, w której potrzebna jest pomoc prawna rzetelnego adwokata. W takich momentach ważne jest wybranie odpowiedniej kancelarii, mającej doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych problemów, np. rozwodów, podziałów majątku, ustalenia alimentów i kontaktów z dzieckiem.
Adwokaci w mojej kancelarii odgrywają rolę doradców oraz obrońców. Oferuję fachowe doradztwo prawne, w tym wyjaśnienie zawiłych przepisów oraz wskazanie najlepszego rozwiązania. Jako zespół adwokatów bronimy naszych klientów, zapewniamy im wsparcie i dążymy do sprawiedliwego rozwiązania sprawy.

Kiedy zgłosić się do adwokata?

Już na samym początku powstającego problemu, bowiem im wcześniej uzyska się profesjonalnej porady prawnej, tym lepiej można przygotować się do rozwiązania problemu. Z relacji moich klientów wynika, że często na początku pomocy szukają w internecie, jednakże nie każdą sprawę da się w ten sposób rozwiązać. Istnieje wiele instytucji prawa podobnych do siebie a każdy problem jest inny i należy podejść do niego indywidualnie, zatem może się wydawać, że w internecie znaleźliśmy odpowiedź na stawiane sobie pytania, jednakże może to być podpowiedź niepełna (a nawet błędna) i przede wszystkim nie mając w 100% zastosowania w konkretnej sprawie. Należy pamiętać, że pochopne skierowanie sprawy na drogę sądową lub brak reakcji w odpowiednim terminie wskazanym przez sąd, gdy występuje się w roli pozwanego/oskarżonego może nieść za sobą bardzo poważne skutki, nie tylko finansowe. Do skorzystania z usług profesjonalnych adwokatów zachęcam w przypadku chęci uzyskania nie tylko porady prawnej. Na spotkaniu w mojej kancelarii dokładnie przeanalizuję Państwa sprawę, pomogę w interpretacji prawa, opracuję strategię działania, sporządzę profesjonalne pismo w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz udzielę informacji na temat potencjalnych konsekwencji prawnych.